Urząd Gminy Bolesławiec

Biuletyn Informacji Publicznej

Redaktorzy biuletynu

  1. Jarosław Babiasz
    • Instytucja: Urząd Gminy Bolesławiec
    • Stanowisko: Podinspektor ds. Planowania Przestrzennego
    • Telefon: 75 732 32 21 wew. 120
    • Fax
    • Adres e-mail: j.babiasz@gminaboleslawiec.pl
  2. Władysław Juszkiewicz
    • Instytucja: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
    • Stanowisko
    • Telefon: 730 882 707
    • Fax
    • Adres e-mail: w.juszkiewicz@gminaboleslawiec.pl
  3. Joanna Kmita
    • Instytucja: Urząd Gminy Bolesławiec
    • Stanowisko: Podinspektor ds. gospodarowania gminnym zasobem nieruchomości
    • Telefon: 75 732 32 21 wew. 116
    • Fax
    • Adres e-mail: j.kmita@gminaboleslawiec.pl
  4. Zofia Kojder
    • Instytucja: Gminny Zakład Obsługi Szkół w Bolesławcu
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: z.kojder@gminaboleslawiec.pl
  5. Monika Krosondowicz
    • Instytucja: Urząd Gminy Bolesławiec
    • Stanowisko: Inspektor ds. Ochrony Środowiska
    • Telefon: 75 732 32 21 wew. 120
    • Fax
    • Adres e-mail: m.krosondowicz@gminaboleslawiec.pl
  6. Stefan Łucki
    • Instytucja: Urząd Gminy Bolesławiec
    • Stanowisko: Podinspektor ds. Gospodarowania Odpadami Komunalnymi
    • Telefon: 75 732 32 21 wew. 121
    • Fax
    • Adres e-mail: s.lucki@gminaboleslawiec.pl
  7. Marcin Sarkowicz
    • Instytucja
    • Stanowisko: Informatyk
    • Telefon: 75 732 32 21 - 23 wew. 106
    • Fax
    • Adres e-mail: m.sarkowicz@gminaboleslawiec.pl
  8. Paweł Stadnicki
    • Instytucja: Urząd Gminy Bolesławiec
    • Stanowisko: Podinspektor ds. Planowania Przestrzennego
    • Telefon: 75 732 32 21 wew. 120
    • Fax
    • Adres e-mail: p.stadnicki@gminaboleslawiec.pl
  9. Małgorzata Wdowińska
    • Instytucja: Urząd Gminy Bolesławiec
    • Stanowisko
    • Telefon: 75 732 32 21
    • Fax
    • Adres e-mail: m.wdowinska@gminaboleslawiec.pl
  10. Karolina Wieczorek
    • Instytucja: Urząd Gminy Bolesławiec
    • Stanowisko: Podinspektor ds. promocji i public relations
    • Telefon: 75 732 32 21 wew. 106
    • Fax
    • Adres e-mail: karolina.wieczorek@gminaboleslawiec.pl
  11. Łukasz Zwolski
    • Instytucja
    • Stanowisko: informatyk
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: lukasz.zwolski@gminaboleslawiec.pl
Metryczka
  • wytworzono:
    29-07-2014
    przez: Łukasz Zwolski
  • opublikowano:
    29-07-2014 08:24
    przez: Łukasz Zwolski
  • podmiot udostępniający:
    Gmina Bolesławiec
    odwiedzin: 3544
Dane jednostki:

Urząd Gminy Bolesławiec
59-700 Bolesławiec
ul. Teatralna 1a
NIP: 6121218534 REGON: 000533736

Dane kontaktowe:

tel.: 75 732 32 21
fax: 75 735 17 83
e-mail: urzadgminy@gminaboleslawiec.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×